KAYIT
Aile Hekimi, Asistan, Firma Temsilcisi

Uzman Hekim
650,00 Tl

950,00 TL
* Kayıt ücretlerine KDV dahil değildir. KDV oranı %18’ dir. Kayıt kontenjanla sınırlıdır.

* Kayıt, konaklama talepleri ücretlerinin ilgili hesaplara yatırılıp dekontların Organizasyon sekreteryanına mail atılmasıyla kesinlik kazanacaktır. Kayıt işlemi gerçekleştirilen hekimlerimizin iptal işlemi 15 Mayıs 2021 tarihinden sonra kabul edilmeyecek, bu tarihten önce gerçekleşen iptaller kongre sonrası katılımcıya iade edilecektir.

                                                       Doğması muhtemel vergi, harç, rusum tutarlarındaki değişikliği fiyatlara yansıtma hakkını saklı tutar 
KONAKLAMA
Susesi Luxury Hotel / Belek
7.250,00 Tl
* Konaklama ücretlerine KDV dahil değildir. KDV oranı % 8’dir.
* Konaklama talepleri, ücretler ilgili hesaplara yatırılıp, dekontların organizasyon sekreteryasına mail yolu ile gönderilmesi sonucu kesinlik kazanacaktır.
* Konaklama işlemi gerçekleştirilen hekimlerimizin iptal işlemi 15 Mayıs 2021 tarihinden sonra kabul edilmeyecek, bu tarihten önce gerçekleşen iptaller kongre sonrası katılımcıya iade edilecektir.
* Konaklama ücreti 3 gecelik fiyat olup, organizasyon sekretaryası aracılığı ile konaklama almayan ve sekretaryanın sunmuş olduğu kongre otellerinde konaklamayan katılımcıların
10– 13 Ekim 2021 tarihlerinde kongre merkezine giriş yapabilmeleri ve belirtilen günlerde 09:00 – 18:00 saatleri arasında otel konsepti dahilinde hizmetlerden faydalanabilmeleri için kongre kayıt Ücretlerine ek olarak 320 Euro + KDV ödemeleri gerekmektedir. Bu tutarı ödemeyen katılımcıların kongre merkezine girişi sağlanamayacaktır. 
* Tüm konaklama otelleri Ultra Herşey Dahil konseptindedir. Belirtilmiş olan konaklama fiyatları single oda için geçerlidir.
* Katılımcıların refakatci bilgilerini organizasyon sekreteryasına önceden bildirmeleri konaklama esnasında sorun yaşanmaması için önem arzetmektedir.

 
TRANSFER
TEK YÖN
300,00 Tl
ÇİFT YÖN
600,00 Tl
* Transfer ücretlerine KDV dahil değildir. KDV oranı % 18’dir.
* Transferinizi teyid etmek için mutlaka organizasyon sekreteryası ile irtibata geçiniz.
* Özel Transferler istekleri için mutlaka organizasyon sekreteryası ile irtibata geçiniz.